Moda i styl

Modne portfele damskie w sezonie lato/jesień

Portfel to rzecz bez której ciężko się obejść. Ważne jest to żeby kupić nie tylko wytrzymały portfel, ale ten który będzie się ładnie prezentował i pasował do naszego charakteru i panującej wokół pory roku. W sezonie lato/jesień warto zakupić portfel, który będzie się komponował z porą roku. Jeśli chcesz być modna, to warto zadbać nie tylko o urania czy buty, ale także o swoją portmonetkę. Używamy jej codziennie, więc czasem warto zakupić nową, która zachwyci naszych znajomych.

Portfel damski – jaki materiał?

Jeśli chodzi o materiał z jakiego zrobiony jest portfel damski w sezonie lato/ jesień modne są portfele skórzane. Bez znaczenia która pora roku jest, ten materiał jest najbardziej modny w każdym sezonie. Dobrze gdyby to była skóra naturalna pełna z oryginalnym wyglądem, lecz skóra ekologiczna jest też dobrą alternatywą dla tych którzy chcą trochę zaoszczędzić lub nie chcą skóry naturalnej. Oczywiście skóra naturalna ma unikatowy wygląd jeśli nie jest w żaden sposób przerobiona i jest wytrzymalsza, więc warto rozważyć zakup portfela damskiego zrobionego z tego materiału, mimo większej ceny.

Nie bez znaczenia jest wygląd zewnętrzny portmonetki. Na ten sezon możemy sobie pozwolić na coś więcej niż jednolity klasyczny kolor. Na portfelu modne stały się delikatne, kwiatowe zdobienia idealnie komponujące się z tłem. Taki portfel idealnie pasuje do pory roku, gdyż tak jak wokół widzimy kwiaty, tak i na twoim portfelu zakwitają. Powstały także portfele z motywem ptaków czy egzotycznych owoców lub polskich owoców, które także wyglądają efektownie i zachwycą niejedną osobę. Modne są także portfele lakierowane o odcieniu intensywnej czerwieni przechodzącej w bordo, z delikatnymi łuskami. To jest wersja dla klasyków z delikatnym pazurem. Do tych portfeli damskich polecane są złote zamki lub zapięcia.  Oprócz tego na uwagę zasługują portfele z kolorowymi wzorkami na czarnym tle, które dodają oryginalności twojemu portfelowi. W zależności od twojego gustu możesz dobrać typ portfela, który najbardziej do ciebie pasuje.

Inne publikacje  Męskie portfele skórzane na każdą okazję

Co jeszcze sprawdzić?

Oprócz zewnętrznego wyglądu należy sprawdzić jak portmonetka wygląda w środku. Ważne jest to, aby pomieściła wszystkie karty, miała osobną przegrodę na banknoty i osobną na drobne. Niemodne są wielkie nieporęczne portfele, które nie mieszczą się w torebce. Natomiast jeśli już chcemy wyjść z samym portfelem, na rynku powstały takie które wyglądają jak torebki i mieszczą nie tylko twoje dokumenty i pieniądze, ale także klucze, twój telefon.

Jak widać na rynku w sezonie lato/jesień jest szeroki wybór portmonetek, który uwzględnia potrzeby i indywidualny gust klienta. Na podest weszły portfele damskie, które połączyły klasykę z oryginalnością. Skórzany materiał połączony z kwiatowymi czy owocowymi wzorami to idealny wybór dla osoby która lubi się wyróżnić. Dla klasyków pasują portfele damskie o lakierowanej powierzchni z łuskami, które mają swój klimat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *